2011-07-17_12.56.57.png
minecraft___icon_by_blagoicons-da35ouh.p
Python.svg.png
PÕNEV KEEL PYTHON MINECRAFTis
Õpime põnevas Minecraftis populaarset programeerimisekeelt Python.

Minecraft on ülipopulaarne mäng, mida mängivad kümned miljonid inimesed üle maailma. 2014 aastal Microsoft ostis selle mängu välja tema loojalt ja nüüd areneb Minecraft mitte ainult mänguna vaid ka hariduse õppevahendina- eelkõige arvutiteaduse ja programmeerimise valdkondades.

Kas te olete kuulnud midagy Pythonist?

See on üks kõige populaarsematest ja nõutud programeerimiskeeltest. Seda kasutatakse selleks, et programmeerida rakendusi, teadus ja äri andmete analüüsiks, masinaõppe ja tehisintellekti arendamise jaoks. Paljud suured IT valdkonna ettevõtted- sellised nagu näiteks Google ja Facebook kasutavad aktiivselt  Pythonit oma e-teenuste ja rakenduste  arendamiseks.

Pythoni eripära on selles, et ta on suhteliselt kerge ja lihtne arusaamiseks. Paljud soovitavad alustada programmeerimise õpet just sellest keelest. 

Sellele vaatamata - me tegime Pythoniga esimest tutvumist veelgi sõbralikumaks ja attraktiivsemaks- ühendasime koodi loomise redaktorit Minecraft mänguga. Tuli välja, et programeerimine pole üldse igav! Nüüd saame programmkoodi ja Pythoni abil muuta Minecrafti reegleid, tegelaste käitumist mängus, kiiresti ehitada hooneid ja muid objekte ja automatiseerida korduvaid tegevusi. Ühesõnaga- saab luua enda unikaalseid maailmaid Minecraftis.

Sellel kursusel õpilased:

  • Tutvuvad programeerimise alustega ja natuke ka matemaatika alustega, mida oleks vaja teada tulevasele programmeerijale.

  • Õpivad Pythoni aluseid, luues programmkoodi Minecrafti jaoks.

  • Õpivad kuidas lahendada keerulisi probleeme - just nii nagu seda teeb programmeerija.

  • Loovad palju kiiremini Minecrafti maailmaid kasutades programmkoodi.

Iga aastaga nõudlus Python programeerijate järgi kasvab  ja mida varem laps alustab- seda rohkem võimalusi ootab teda ees.

Python_logo_and_wordmark.svg.png

VANUS

10+

ÕPPETÖÖ

1 kord nädalas 2 akadeemilist tundi

AEG

Rühm A Pühapäev 10:00-11:30

TASU:

53 eur/kuu

minecraft-logo-4.png

Rühm B Pühapäev 18:00-19:30