hub.png
mc-characters.png
MINECRAFT- NOORED INSENERID

Õpi põnevalt ehitada ja konstrueerida Minecraftis.

Et hakata leiutajaks ja inseneriks, ei pea kooli lõpetamist ootama.

Minecraftis saab alustada oma ideede ellu viimisega isegi siis, kui oled 7-8 -aastane ja võib põnevalt õppida 3D -modelleerimist, arvutigraafikat, loodusseadusi ja nähtusi ning  viise lahendada inimkonna jaoks globaalseid probleeme! 

Sellel kursusel me tutvume kaasahaaravama loomingulise režiimiga, saame teada, mis on arhitektuur, milliseid hooneid inimene leiutas ja milliseid ta  veel välja mõtleb, õpime, kuidas õigesti ehitada oma ehitised  ja mudeleid 3D -maailmas. Saame teada, milliste probleemidega inimene silmitsi seisab - alates autode ja rongide veealuste tunnelite projekteerimisest kuni kosmose vallutamiseni. Ja selleks et olla päris insenerid - õpime  ka teaduse seadusi ja nähtusi - alates gravitatsioonist, mehaanikast ja elektrist kuni tehisintellektini.

Iga tund on eraldi teema ja põnev Minecrafti projekt, mis avab lapse potentsiaali - avardab kujutlusvõimet, arendab motoorikat ja kriitilise mõtlemise abil probleemide lahendamise võimet.

Kursuse lõpus tutvume plokk-programmeerimisega ning loome aluse programmeerimise ja digitehnoloogia edasiseks uurimiseks.

Banner_m_2.png

VANUS:   7-8 a.

TUNNID: 1 kord nädalas, 2 akadeemilist tundi

AEG :  Reede 18:00-19:30

OSALUSTASU:  53 EUR/kuu