top of page
arduino-vs-raspberry-pi-3-e1636376287594.webp
components.png
STEMLOOK_Robotics_and_Coding_520x500.png
PÕNEV ELEKTROONIKA JA NUTIKAD SEADMED
Õpi looma enda nutikad  elektroonilised seadmed
 

Tere tulemast kursusele "Põnev Elektroonika ja Nutikad Seadmed"! Kui teie laps on 8-11-aastane ja tal on huvi programmeerimise, teaduse, tehnoloogia ja loovuse vastu, siis on see kursus tõeline avastus ja unustamatu seiklus.

Pakume teie lapsele võimalust sukelduda elektroonika põnevasse maailma ja arukate seadmete loomisse Arduino konstruktorite abil.

 Miks on see teie lapsele nii oluline? 

Esiteks, elektroonika on tohutult paljulubav valdkond. Maailm muutub kiiresti ning teadmised elektroonikast ja nutiseadmetest muutuvad üha vajalikumaks peaaegu kõigis valdkondades.

Teiseks, annab "Põnev elektroonika ja nutiseadmed" kursus teie lapsele väärtuslikke oskusi. Ta õpib elektroonika põhitõdesid, programmeerima ning õpib tundma paljusid füüsikalisi seadusi ja mõisteid. Laps loob praktiliselt projekte alates lihtsatest LED-välklampidest kuni nutikate seadeteni, mis suudavad reageerida ümbritsevale keskkonnale. Need oskused arendavad loogilist mõtlemist, loovust ja probleemide lahendamise oskust.

Kolmandaks, on meie kursus- praktiline kogemus. Me usume, et parim viis õppida on praktika kaudu. Teie laps ei kuula ainult loenguid ja ei vaata esitlusi, vaid ehitab, programmeerib ja testib oma seadmeid (rohkem kui 30 iseseisvat projekti). See aitab temal omandada elektroonikaga seotud kogemused omal käel ja näha oma pingutuste tulemusi.

Ärge jätke kasutamata võimalust pakkuda oma lapsele ainulaadset võimalust arendada oma andeid ja potentsiaali. Põnev elektroonika ja nutikad seadmed ootavad!

Registreerige oma laps kohe ja avage temale uks teaduse ja infotehnoloogia maailma.
 

What-is-Arduino-Language-300x187.png
educational-sets.jpg

VANUS:  8-11

AEG:

PETERBURI TEE 44

Teisipäev: 16:15-17:45

TASU: 65 eur/kuus

bottom of page