top of page
image-43.png
Slash-3d software-for-beginners.png
Tinkercad-1.png
365-3650598_apartment-building-in-voxel-art-using-magicavoxel-house.png
3D-MODELLEERIMINE NOORIMATELE
ÕPI LOOMA ÄGEDAID 3D-MUDELEID
5588348.webp

VANUS:  7-9

AEG:

PETERBURI TEE 44

Reede: 18:00-19:30

TASU: 65 eur/kuus

Kui teie laps on vanuses 7-9 aastat, täis kujutlusvõimet ja uudishimu, viib see kursus ta hämmastavale teekonnale 3D-modelleerimise ja loovuse maailma.

Kutsume teie last üles saama oma maailma ja tegelaste loojaks. Kursus "3D-modelleerimine noorimatele" põhineb Tinkercad, MagicaVoxel ja Sculptris modelleerimise programmidel. 


Miks 3D modelleerimine on valdkond, kus Teie lapsel tasub areneda?

Esiteks, 3D-modelleerimine on tohutult paljulubav valdkond. Tänapäeva maailmas on 3D-disaini, arhitektuuri ja arvutimängude arendamisega seotud ametid üha enam nõutud. Teadmine, kuidas töötada 3D-mudelite ja tarkvaraga, annab teie lapsele väärtusliku stardi tema tulevases karjääris.

Teiseks võimaldab meie kursus teie lapsel arendada mitmeid olulisi oskusi. Ta õpib, kuidas visualiseerida oma ideid, arendada ruumilist mõtlemist, suurendada oma loomingulist kujutlusvõimet ja saavutada konkreetseid tulemusi. Õppimise käigus loob teie laps kolmemõõtmelisi mudeleid esemetest, tegelastest , reaalse maailma asjadest. See aitab arendada tema loovust ja loovat mõtlemist.

Kolmandaks on meie kursus praktiline kogemus. Me usume, et parim viis õppida on praktika kaudu. Teie laps ei õpi mitte ainult 3D-modelleerimise põhitõdesid, vaid loob ka oma projekte tarkvara abil. Ta saab oma ideed reaalsuseks muuta ja näha oma loomingut ekraanil ellu äratada. See annab talle enesekindlust oma võimetes ja saavutustes.

Pealse seda kursust on noortel palju kergem õppida teisi 3D graafika programme- selliseid nagu Blender, 3Ds Max. 

bottom of page